Teenused

Meie eksperdid kasutavad uusimaid tehnoloogiaid ja parimaid materjale, et tagada teie hammaste tervis.

Konsultatsioonid

Arst kuulab hoolikalt patsiendi kaebused, teostab põhjaliku suuõõne hindamise ning vajadusel teostatakse hammaste panoraamröntgenuuring. Saadud teabe põhjal koostatakse individuaalne raviplaan, mis vastab patsiendi vajadustele ja soovidele.

Hambahaiguste profülaktika

Profülaktika eesmärk on ennetada hambakaariest (hambaauku) ja teisi hambahaigusi, mis võivad tekkida kaariese tagajärjel, näiteks hambajuure põletikud. Tervete hammaste säilitamiseks on oluline harjata hambaid vähemalt 2 korda päevas, iga kord vähemalt 2 minutit. Regulaarsed külastused hambaarsti juurde on samuti olulised, soovitatavalt 1-2 korda aastas, isegi juhul, kui hambad on terved ega põhjusta probleeme.

Hammaste ravi

Hambakaariest võib tekkida enne sümptomite ilmnemist, seega on oluline regulaarselt kontrollida hambaarsti juures. Soovitame kontrollida vähemalt iga kuue kuu tagant. Ravimata jäetud hambaaugud võivad põhjustada valu ja suuremaid probleeme, seega on oluline alustada ravi võimalikult kiiresti. Kui tekivad kaebused, võtke meiega ühendust ja aitame leida sobiva arstiaja.

Hammaste eemaldamine

Kui hambad on tugevalt kahjustunud, eemaldatakse need, et vältida terviseprobleeme. Protseduur toimub kohaliku tuimestusega ja võib olla veidi ebamugav. Pärast eemaldamist antakse patsiendile juhised valu leevendamiseks ja haava hooldamiseks.

Igemehaiguste ravi

Igemehaiguste esmased tunnused võivad olla halb hingeõhk, veritsevad igemed ja hambakatt, mis võib põhjustada hammaste liikuvust. Enamasti on põhjuseks ebapiisav suuhügieen, suitsetamine ja geneetika.

Hambakivi eemaldamine suuhügienisti või hambaarsti poolt on oluline igemepõletiku ennetamisel. Suuhügienist annab juhiseid hammaste õigeks hoolduseks ja soovitab sobivaid suuhooldusvahendeid.

Regulaarsed külastused suuhügienisti juurde kaks korda aastas ning korralik kodune hammaste hooldus tagavad hea tervise.

Hammaste valgendamine

Hammaste valgendamist teostame LaserSmile meetodil.

Täpsem info ja kontakt:
Triin Parv, tel. 5648 5993

Usalda oma naeratus meie kindlatesse kätesse